| mihulici a întrebat:

Imi puteti spune si mie un translator bun sau daca ma poate cineva ajuta sa traduc un text la francezabatting eyelashesbatting eyelashes...dau fundabatting eyelashes:d

1 răspuns:
| Mable009 a răspuns:

Acuma traducatoarele nu prea is bune nu pori gasi unul in care sa-ti traducator perfect. Dar cel care il folosesc eu il folosesc pe google translate chiar daca e cam varza ( asta spun altii) dar intodeauna nu scrie textul tot scrie pe bucati scrie cateva cuvinte si tot asa daca nu iti convine suna un coleg sa te ajute sau roaga-i pe parintii tai sa te ajute. Pupici funda?winking