| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Imi puteti spune un site care contine cam tot ce ar putea sa ma ajute sa invat limba germana, engleza, italiana, spaniola, franceza... le-am scris in ordinea in care vreau sa le si invattonguetonguesau imi puteti recomanda o solutie de preferinta pe net care ma poate ajuta sa invat mai usor?(dictionar, verbe, reguli ale formularii propozitiilor, etc.)happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Www.profesorul-picolo.eu

mai cauta si tu pe net cursuri la limbile astea.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O minima initiere poti primi si pe Internet Polyglot.Mai mult cuvinte si cateva structuri.Este o sansa buna pentru pronuntie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Germana e ft grea.
Engleza ce sa zic... nu-i asa de greu sa o invetzi
CU franceza te invat eu daca vrei, d doar intreaba-ma pe mesaj privat

Italiana... ar fi mai bine sa inveti franceza mai intai pentru ca se aseamana ft mult
si spaniola nu-mi place, dar totusi priveste telenovele, prietena mea a invatat asa spaniolawinking

Bafta si rabdare

bybye