| Marisoiuraluca275 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cateva licee de arta din Ploiesti si media lor de admitere?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Câte licee de artă ar putea să fie într-un oraș cu 200.000 de locuitori ca Ploiești? Mai este vreunul în afară de Carmen Sylva?

| Marisoiuraluca275 explică (pentru johnnny123):

Nu, insa mi-am auzit colegii vorbind de mai multe licee si eram curioasa

| johnnny123 a răspuns (pentru Marisoiuraluca275):

Și atunci de ce nu ți-ai întrebat colegii, nu era mai simplu?

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Cateva? In fiecare judet exista doar cate unul.

| Marisoiuraluca275 explică (pentru Dandiiiiiiii):

Da m-am informat, mi-am auzit colegii si am crezut ca sunt mai multe. Stiti cumva cu ce medii se intra sau s-a intrat la Carmen Sylva?