| Danyyyyy a întrebat:

Imi puteti spune va rog la profilul stiinte sociale cam ce materii sunt? iar matematica cam cate ore pe saptamana?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Teze:romana engleza ist/geo logica
mate-->2 ore pe saptamana nu se da teza!

| Anca_3311 a răspuns:

Limba romana, istorie/geografie, limba angleza, logica la astea dai teza... iar restul faci cate putin din fiecare! vei avea doar 2 ore de matematica pe saptamana! succes

| Daria_6285 a răspuns:

Logica ->2 ore

Istorie -> 2 ore

Romana -> 4 ore

Franceza si Engleza -> cate 2 ore sau 3

Geografie -> 2 ore

Fizica -> 2 ore

Matematica -> 2 ore

Latina -> 1 sau 2 ore (depinde de liceu)

TIC ->1 ora

Chimie -> 1 ora

Desen -> 1 ora

Religie -> 1 ora

Muzica -> 1 ora

Biologie-> 1 ora

sport-1 sau 2 ore(depinde de liceu)

Optional -> 1 ora
(asta pentru clasa a IXa)

Dai teza la logica (in clasa a IX-a), psihologie(in clasa a X-a), economie (in clasa a XI-a), filosofie (in clasa a XII-a), la istorie sau geografie, la romana si la o limba straina...