| FARASTRES a întrebat:

Imi puteti spune vreun site cu grile pentru admitere la medicina? Nu am prea gasit carti de cumparat si de aceea vreau niste teste online. Am cautat dar nu am gasit decat 20-30.

4 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Pai te decizi mai intai la ce facultate vrei sa mergi ca sa vezi BIBLIOGRAFIA necesara, adica din ce carti trebuie sa inveti, din ce dai examen (bio, chimie, bio+chimie, bio+chimie+fizica) iar abia apoi gasesti culegeri DE LA FIECARE FACULTATE la secretariat sau la biblioteca, le poti comanda si online.

| toatenumelecualexsuntluate a răspuns:

Culegeri-admitere.com
sau
intrii pe Samsung apps ( daca ai telefon cu android Samsung ) si cauti o aplicatie de genul teste anatomie parca se numea. are vreo 1000 de intrebari

| gabri05 a răspuns:

Www.grileonline.ro

aici gasesti grile intr-adevar bune. momentan sunt vreo mie, dar se vor mai adauga