| Allé_3818 a întrebat:

Imi spuneti si mie mai multe golfuri din europa va rog?

Răspuns Câştigător
| hasadia a răspuns:

Golful biscaya
golful Botnic
golful finic
golful Riga
doar astea le stiu straight face
funda?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golful mexic golfu scuze decat pasta al mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms hasadia pentru golfuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golful alaska golful persic

| BountyWG a răspuns (pentru anonim_4396):

Alaska nu e in europa geniule

| BountyWG a răspuns (pentru anonim_4396):

Hudson alaska, california nu sunt in europa.Ok nu faceti geografie sunteti sub 11 ani da macar va uitati la desene la hannah montana la d-astea.Si california e in europa doamne.LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golful hudson, goful bafiin, golful alaska.si cam atat stiuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golful biscaya

| gulie a răspuns:

Hey TPU! Eu stiu toate golfurile din europa! G. Biscaya, G.Botnic, G.Finic, G.Riga, G.Mexic, G.Alaska, G.Persic, G.Hudson, G.Bofiin, G.California, G.Carpendalia, G.Bengal! fundita?

| Sabin_Pascuradu_1980 a răspuns:

Mersi pentru golfuri

| laura2001xoxoxd a răspuns:

G. lion, g. persic, g.sidra, g. gabes, g.biscaya, g.finic, g. botnic

| Amzucu_Ionut_1993 a răspuns:

Biscaya, Botanic, Finic, Riga, Lion și mai sunt și altelefonul mici, dar acestea sunt cele mai importante

| Petra_-malina_Aursulesei_1985 a răspuns:

G.Hudson, G.California,G.Carpendalia,G.Botnic, G.Finic, G.Riga,G.Alaska,G. Bengal, G.Persic pe astea le stiu momentan sper ca o sa-ti foloseasca