| Corina7 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste carti sci-fi, thriller, fantasy pe care le pot gasi la biblioteca?

3 răspunsuri:
| Fluture98 a răspuns:

Eu am citit jurnalele vanpirilor jurnalele lui stefan spintecatorul sau fantomele ne stiu toate secretele (funda)

| tzuick a răspuns:

Colectia "Cantec de gheata si foc"(fantasy) a lui George RR Martin este extraordinara, mai poti citi SF - seria Dune foarte bine scrisa.

| va2311pa a răspuns:

Pai ai putea incerca Povestiri de duminică de Mircea Opriţă, Moarte intr-o tara straina si Eve - Sacrificiul.Sunt niste carti excelente si sper sa-ti placa dar nu sunt suta la suta sigur ca le gasesti la biblioteca dar incearca. Funda?