| Radandam a întrebat:

In 28 de zile, pana la proba la limba romana si 30 de zile pana la proba la istorie, daca aș invata cate 10 ore pe zi, as reusi sa ma descurc la bac.Pareri?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ora asta, nu prea mai poti invata atat materie, doar sa repeti ce ai invatati in ultimii ani.
Ideal este sa dormi noaptea, nu sa stai pe forumuri, ca ziua sa fii in stare sa inveti.

| PainTech a răspuns:

Crezi ca noi stim la ce nivel esti tu acum?

| Dalmore a răspuns:

Dacă ai învăța în loc să planifici cum înveți punând întrebări pe TPU, ai avea șanse.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

O să te plictisești după prima oră, darămite 10laughing, încearcă 4 ore, cu pauză de 1h între cele 2h sau 2h dimineța 2h seara. E mult mai realizabil așa.

| Carolina1972 a răspuns:

Am vazut ca intrebarile astea cu as reusi sa invat in 30 de zile a devenit cam rutina ta zilnica, pui zi de zi astfel de intrebi. Apuca-te si fa ce ai de facut! Niciodata nu e tarziu!

| Carolina1972 a răspuns (pentru Carolina1972):

Apropo esti fata sau baiat?