| EmmaWollfShy a întrebat:

In anul 2022 toamna am dat bacul pentru prima oara,am picat la mate insa,daca nu doresc sa ma inscriu la sesiunea de vara, ma pot inscrie la cea din toamna? Sau trebuia sa ma inscriu si la cea din vara?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este obligatoriu sa te inscrii in sesiunea din vara, te poti inscrie si numai in sesiunea din toamna.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu esti foarte bine pregatita anul asta, il poti sustine la anul ca nu esti obligata sa te inscrii la vara sau la toamana, putand sa-l mai dai odata la anuls au peste cativa ani.

Unica conditie este sa pui mana serios pe matametica si sa faci zeci si sute de execitii si probleme pe zi, ca sa nu uiti materia si sa poti lua BAC-ul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te poți înscrie la orice sesiune dorești.