| BossAlcool007 a întrebat:

In câteva zile am evaluarea naționala si aș vrea sa-mi spuneti, ce credeți că o să dea la romană de demonstrat?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar conteaza ce credem noi?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Puteţi primi ORICE este în Programa de Evaluare Naţională!
Vezi alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......u-peste-6/

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demonstrati ca nu sunteti o generatie de prosti si ca puteti lua macar un 5!

| Cristina12457 a răspuns:

Și eu sunt pe a8a,dar nu avem noi de unde să știm ce o să ne dea. Chiar dacă eu sã zic că presupun că o să ne dea pastel, poate o să ne dea doină sau altceva. Așa că mai bine învață-le pe toate.că nu ai de unde să șfi ce le trece prin cap să ne dea.

| GreenOrange a răspuns:

Niște profi mi au spus că ei cred tare mult că va pica genul dramatic.