| GoldandSilver a întrebat:

In ce consta mai exact o lansare de carte? Primesti cartea gratis?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu primesti cartea gratis, doar ca, daca participa si autorul, poti obtine un autograf.
De asemenea mai participa si alte persoane, din partea editurii, critici, etc, care vorbesc despre carte si autor.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti primi gratis un eventual autograf.

| DumitruS a răspuns:

Nu neaparat. doar ca acolo autorul, editura etc vorbesc despre carte, poti discuta cu autorul, poti obtine autograf de la el etc.

| DanielaAncuta a răspuns:

Nu primesti gratis! De obicei cartea se cumpara si primesti autograful autorului