| messi2010 a întrebat:

In ce consta profilul mate-info?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Intr-un chin care dureaza 4 ani.Chiar nu ti-as recomanda sa te duci la un liceu cu profilul asta, la inceput nu pare mare lucru, dar sa stii ca profilul ales conteaza foarte mult.La bac o sa dai cel mai greu examen la mate daca esti pe profilul mate-info si o sa faci multa programare si matematica in timpul liceului.E foarte greu, mai ales daca intri intr-un liceu unde chiar se face scoala.

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

In mate si info! logic, nu?

| introduaicinumele a răspuns:

In matematica si informatica multa. iti spun un spoiler: la info inveti programare, nu cum sa deschizi Wordulwinking