| digitalboy a întrebat:

In ce parte a corpului se afla un ciocan si o nicovala?

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu se rezolva temele pe site. Pune mana si invata putina anatomie, o sa iti prinda bine si mai tarziu.

| selef a răspuns:

Scarita.

| BUBULINA a răspuns:

Ureche
si sunt oasele timpanului

| alecs871 a răspuns:

Auzi mah, ia intreaba si de sfinxul.
Si fixeaza-mi si mie Monte Carlo pe hartawinking

| afrodita17 a răspuns:

In ureche..presupun ca te-ai uitat la emisiunea ''pariu ca stiu'' si ai intrebat la misto...

| soseta ucigasa a răspuns:

Pai depinde unde dai cu ele laughing

| naya a răspuns:

Sa inteleg ca si tu te uiti la emisiunea aia...pariu ca stiu?

| PauLa.M a răspuns:

Ureche, mai exact in timpan. cred.
Sa nu mai vii cu temele aici, te rog.

| putzulica a răspuns:

Face parte din scheletul urechi...

| nathalie a răspuns:

Ureche

| digitalboy explică:

Da intr-adevar m-am uitat la emisiunea,, pariu ca stiu,, si am pus intrebarea sa vad daca chiar o sa raspunda cineva si app pentru cei care au zis cami fac temele pe site n-am nevoie de net ca sa-mi fac temele pentru scoala.

| DragosteDePrimavara a răspuns:

La ureche