| Tsukuyomi6 a întrebat:

In clasa a 10a se dau teste initiale?

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Da, se vor da dar asta depinde si de profesori, si de liceu dar oricum nu vor conta deloc aceste teste, eu nici nu stiu ce note am luat pe la ele!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, în fiecare clasă se dau teste iniţiale la toate materiile care au fost studiate în anul precedent ( sau, cel puţin TEORETIC, aşa ar trebui să se întâmple )!

Toate cele bune.

| piratuu a răspuns:

Se vor da in fiecare an, dar depinde de profesori. Oricum, eu unul am aflat doar notele la romana si mate laughing restul, nici acum nu stiu laughing

| piratuu a răspuns:

Oricum, notele nu se vor pune in catalog.

| Marina92 a răspuns:

In fiecare an se dau teste initiale.