| RaduCPM a întrebat:

In medie, in cate minute se fumează o țigară? Eu nu am cronometrat niciodată dar sunt sigur că timpul fumatului diferă de la persoană la persoană

Răspuns Câştigător
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Depinde. Dacă ma grăbesc..nici un minut. ‘)) Dar in general, in jur de 3 minute cred.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred că a cronometrat nimeni în cât timp fumează o țigară.
Asta depinde de fiecare persoană.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana... Unii stau sa o savureze. Eu când fumam, terminam în trei minute. Trageam ca disperatul de ma apucau stari de vomă. Acum nu mai fumez și e mai bine asa.