| GulDan a întrebat:

Inafara de matematica, romana si engleza care sunt cele mai importante materii care trebuie sa le stii din scoala si liceu?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| R0VER a răspuns:

DEPINDE NUMAI SI NUMAI DE CE VREI SA URMEZI!
de ex daca vrei sa dai la facultatea de educaţie fizică şi sport nu-ti va trebui ce ti se va cere de ex la informatica. deci depinde de ce intentionezi sa profesezi.

| Alexandru096 a răspuns:

Fizica,chimie si biologie.

| BubuuLoree a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca toate-s importante intr-o oarecare masura.

| artha a răspuns:

Sunt importante toate dar in mare, fizica, chimie (poti sa alegi una din ele pe care sa te bazezi mai mult) PS: O sa ai nevoie la BAC de una din ele