| thecrissty a întrebat:

Incepe scoala in cateva zile imi puteti sa imi spuneti cum va asteptati la anul acesta scolar care vine

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai...cu multe emotii, dar sper ca totul sa fie binebig grin

| Aenoenienanonim a răspuns:

Wild :X 100 de baluri si distractie.cat despre scoala. mi se rupe laughing

| LuisEdward a răspuns:

Cu groaza

| Flinn a răspuns:

Deabea astept big grin. Acum am in minte ca o sa invat, o sa fac toate temele bla bla bla si mai incolo nu o sa fac nimic laughing. Oricum vreau sa incepa sa imi vad colegii si colegele laughing

| Andreea1119 a răspuns:

Cu groaza...:-ss
trebuie sa ma pun pe invatat ca vreau la medicina sigh
mai bine invat acum si ma distrez mai incolo prn cluburi, stiind ca am bani cati vreau...nu?big grin