| Ukaya a întrebat:

Intre un mecanic care se informeaza din surse oficiale si citeste mereu reviste medicinale bune si de incredere si un medic conspirationist antivaccinist in cine aveti mai multa incredere cand e vorba de sfaturi medicale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

În propria persoană! Și eu știu să citesc!, și pot să am propriile mele convingeri, concluzii sau... conspirații, dacă vrei.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Catgoric am incredere intr-un medic, nu intr-un mecanic care se da drept vraci.
Un mecanic fara BAC, nu poate si nu va fi niciodata in stare sa concureze cu un medic care a facut 10 ani de facultate si rezidentiat, invatant pe braci.

| Celcestietot a răspuns:

In vraciul satului.

| spike22 a răspuns (pentru Celcestietot):

rolling on the floor

| spike22 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sau in vraciul statului?

| gabicoo a răspuns:

Tu te tratezi la mecanic?
Ești cumva o Dacia 1310?

| mi25 a răspuns:

In primul rand nu sunt reviste medicinale, ci medicale.
In al doilea rand ce are Sula cu prefectura?

| Yuoia a răspuns:

Pui intrebarea foarte gresit.

| Ciprian09 a răspuns:

Postezi de plictiseala sau ce se întâmplă cu tine?