| PrintesaRockChichi a întrebat:

Intrebare CAPCANA! Cine giceste, FUNDITA primeste!
Cat fac 107-1?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Deci 07.Hm! Cred ca te plictiseai cand ai pus aceasta intrebare. Oricum, iti sta mai bine blonda.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai,ce intrebare capcana! Nu gicesc. Ooops, acum am observat ca esti blonda.

| PrintesaRockChichi explică (pentru darrio2007):

Raspunsul este capcana deoarece minusul nu este de la o operatie de scadere.Inseamna fara.Acum ghicesti?
A, si nu m-ai jignit pe mine ci pe poza pe carec am pus-o.In realitate sunt BRUNETA!

| darrio2007 a răspuns (pentru PrintesaRockChichi):

Deci 07.Hm! Cred ca te plictiseai cand ai pus aceasta intrebare. Oricum, iti sta mai bine blonda.

| LoolyPoop a răspuns: