| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care stau in Targoviste. Care liceu e mai bun dintre Carabella si Ienachita? Anul asta dau examenul si nu am idee la ce liceu sa ma duc. P.S: dau pe mate-info. Daca puteti, si ati fost acolo, va rog sa-mi spuneti si experientele voastre.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă rezultatele la BAC fac diferența intre un liceu sau altul, primul e cu o idee mai bun, vezi și tu promovabilitatea in 2018

ienăchiță:
---------------------------
Filologie 100.00%
Matematica-Informatica 97.56%
Științe ale Naturii 100.00%
Științe Sociale 96.77%

carabella:
Filologie 100.00%
Matematica-Informatica 95.19%

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu așa merge treaba: scrii liceele pe listă și dacă media iți permite mergi la cel ales. Dorința ta se indeplinește DOAR in condițiile astea

| nonamehaha a răspuns (pentru sierra1):

Stiu asta... am medie foarte mare si vreau sa merg la unul dintre liceele acelea. Deci... care poti sa-mi spui ca e mai ok?

| nonamehaha a răspuns:

Mai astept pareri.

| sierra1 a răspuns (pentru nonamehaha):

Mai sus nu e părere, sunt cifre și asta face o școală să fie "mai bună"

| nonamehaha a răspuns:

M-ati ajutat "foooooarte mult". Multumesc oricum

| sierra1 a răspuns (pentru nonamehaha):

După cum se vede, Ienăchiță are rezultate mai bune. Ajungi acolo?

| nonamehaha a răspuns (pentru sierra1):

Sa speram ca dahappy imi doresc.