| Username6 a întrebat:

Intrebarea mea ar fi urmatoare: pe ce ar trebui sa ma axez cel mai mult pentru a lua sala la examenul auto? stiu ca trebuie sa citesc toata cartea, ceea ce am si facut, dar as dori sa stiu cele mai importante aspecte care ar trebui sa le invat cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| Hazard_7428 a răspuns:

Totul este important. Gandeste-te nu inveti pentru examen, inveti pentru viata. Fa chestionarele de pe drpciv.ro parca si incearca sa fii sigur pe tine cand esti la volan. nu uita cheia e in/la tine. Bfta.

2 răspunsuri:
| GoldenBrau a răspuns:

Fa toate intrebarile de 2-3 ori! mecanica invat-o pe din afara daca nu o stii.

| raresboier a răspuns:

Tot ce e in carte.la practica poate fi mai usor