| Nikita2006 a întrebat:

Invat la un liceul Spiru Haret. Aici se dau foarte multe teme pentru acasa pentru ele pot sa iti ia pana la 6 ore din timpul liber. Si 4 din 7 zile am curs de engleza 2 din 7 am istoria si 2 ori pe saptamana am volei si 3 ori pe saptamana sahul, fiecare ora suplimentara durează 1 ora. Scrieti-mi va rog cum sa reusesc sa fac si temele dar sa imi ramana si timp liber.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca elev, timpul liber trebuie sa-ti ramana in weekend, in restul de 5 zile, se merge la scoala si se invata.