| WinterInMyHeart a întrebat:

La anul intru la liceu, si mi-am propus sa intru la liceul Stefan Odobleja din Bucuresti dar nu cunosc pe nimeni acolo ...Intrebarea mea este: Cum este liceul? Ce fel de profesori are? Cum sunt elevii? Si de ce media de la mate-info este mai mica(7, 24) decat la filologie?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu09 a răspuns:

Este un liceu bun, cu profesori stricti, si elevi constiinciosi... dar nu stiu ce sa iti zic la ultima intrebare...

1 răspuns:
| parastas a răspuns:

Nu stiu dar am un bun prieten care a intrat acolo si zice ca e nasol. gen el are parul nitel mai mare si un singur profesor [ de istorie ] i-a zis ca vrea sa il lase daca nu se tunde [ periutza ] si e naspa si cu colegii adica am auzit ca sunt si rromi si suferinte dinalea care daca nu le dai o tigare sau ceva gen 1 leu de injura si te scuipa...