| Gabyfire000999888 a întrebat:

La BAC la stiinte sociale nu este obligatoriu sa dau la Logica?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

La stiinte sociale nu ai istorie ca a treia materie de bac?
Din cate stiu, la real a treia materie de bac este info iar la uman istorie si a patra logica.

| Gabyfire000999888 explică (pentru LPCTSTR):

Deci am de ales din logica sau altceva?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Gabyfire000999888):

"Proba E(c) probă diferenţiată în funcţie de filieră, profil, specializare : Istorie
Proba E(d) probă scrisă la alegere, în funcţie de filieră, profil, specializare : Geografie, Logică si argumentare, Psihologie, Economie, Sociologie, Filosofie"