| anonim_4396 a întrebat:

La BAC se poate face contestatie a doua oara dupa contestatie? A facut cineva asa?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu e asa ceva. Comisia de contestatie e deja destul de capabila. Daca nici contestatia nu-ti gaseste punctte inseamna ca n-ai scris ce trebuia si atat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu se poate face contestatie la contestatie

| Random123456 a răspuns:

Nu, nu poti. Eventual daca te crezi neindreptatit poti merge la inspectorat sa faci plangere si sa ceri reanalizarea lucrarii dar sa fii sigur ca nici la contestatie nu a fost nota ok. Dar nu poti face contestatie de 2 ori happy

| EmoBlack a răspuns:

Te-as sfatuii sa nu. Contestatie= lucrare analizata amanuntit, ceea ce inseamna ca vor vedea tot mai multe greseli care duc la o nota mai mica.

Sper ca te-am ajutat, asta e parerea mea :*