| Shsjskagzgehwnsvgs a întrebat:

La bibliotecile din București pot merge să citesc cursurile/ cărțile mele sau trebuie să le iau pe ale lor?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă au locuri n-au de ce să nu te lase cu ale tale

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce nu citesti acasa in camera ta, de ce trebuie sa mergi in biblioteca unde trebuie mască si distanțare, sau nu ai carti si le imprumuti de acolo?

| minrest a răspuns:

Ceri si acolo o carte, doua si iei cursurile si caietele cu tine, mai iti iei cate o lucrare de referinta de la raftul liber. Asta cand se vor deshide salile de lectura, evident.

| WhiteLife a răspuns:

Da, daca sunt biblioteci mai mari (sau daca sunt ale unei facultății) chiar au sali separate de studiu în care poți intra liniștit cu materiale aduse de tine. Cel puțin când erau deschise facultățile așa era big grin

| CatalinB11 a răspuns:

Nu este obligatorie imprumutarea cartilor. Poti veni cu materiale proprii.