| DonarisDona a întrebat:

La Brașov la facultate trebuie neapărat sa fac preinscriere? Sa completez online nu stiu ce formulare? Sau se poate rezolva fără acea preinscriere ducându-ma acolo?

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Te inscrii cand e perioada de inscriere, e mai sigur, nu iti fie lene sa te duci pesonal.Sa nu uiti actele sa le ai la dosar.Trebuie sa platesti si taxa de inscriere,care nu stiu cat este, sa te interesezi.

| andreea14andreea14 a răspuns:

Preinscrierea te scuteste de stat la rand foarte mult timp. Avand deja datele acolo, le va fi mai usor celor de acolo sa te gaseasca si sa completati formularul de inscriere. Dar nu e obligatorie

| DonarisDona explică (pentru andreea14andreea14):

La medicina și nu mai știu unde scria "exclusiv online 100%"