| Mone_Alexandru_1993 a întrebat:

La cate absente se scade nota la purtare?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nota la purtare se scade cu cate 1 punct la fiecare 10 absente nemotivate. Se iau in considerare absentele din cursul unui semestru. Pentru absente motivate nu se scade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 absente nemotivate se scade un punct la purtare.

| Andersen2k18 a răspuns:

La 10 absente se scade un punct.

| BloodyLips a răspuns:

Un punct la fiecare 10 absente.

| suntsuper a răspuns:

si inca o chestie: daca ai 10% din orele de la o materie cu absenta nemotivata, ramai corigent
deci daca ai 10 ore pe semestru din care 1 e absenta nemotivata, te lasa

| Band12Nikki a răspuns:

Se scade la 10 absente, 1 punct.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a răspuns:

Poti sa ai 100 de absente nota la purtare se scade doar daca decide diriginta sau invatatoarea ta, Spor la Scoala!