| Andreimny a întrebat:

La cate absente se scade nota la purtare?.

Răspuns Câştigător
| nathalia01 a răspuns:

Buna! La 10 absente începe sa îți scadă un punct..depinde de școala.la mine la scoala se scade la 14 absente, dar acum depinde și de diriginta ta. daca ajungi la o înțelegere cu ea, roag-o sa te ajute prin a ti le motiva. Depinde și de tine! Cam pe la 10 absente scade un punct și la 40-50, deja e exmatriculare.ai grija, unii profesori și diriginți nu sunt așa îngăduitori și nu oferă multă înțelegere cât sa te ajute prin a ti le modifica!

3 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

| Alexandru250201 a răspuns:

Depinde cum e dirigintele tau, mie mi-a scazut-o la 20 de absente, dar normal se scad la 10

| pinkyypromise a răspuns:

La 10 se scade.