| 1Q a întrebat:

La ce facultate privata din Bucuresti ar trebuie sa fiu ca sa pot participa la programul Work and Travel pentru America?

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Nu trebuie sa fii la o anume facultate insa trebuie sa ai bani fiindca va trebui sa dai si tu o parte din banii pentru o astfel de bursa. Trebuie sa stii destul de bine engleza si chef de a invata lucruri noi! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce stiu eu, nu contează facultatea, o anumită facultate. Româno-Americană stiu că are un birou de work and travel