| schlau a întrebat:

La ce licee in loc de franceza se invata germana sau spaniola? P. S: daca merg la aceste licee trebuie sa stiu ceva germana(spaniola) pentru. ca in generala am facut francaza si as dori limba germana(spaniola)?

Răspuns Câştigător
| celmaitare a răspuns:

Pai spaniola poti invata la cervantes si mihai viteazu, iar germana poti face la aproape toate liceele( stiu sigur de sava si moisil). cel mai bine iei nr de tel de la liceul la care vrei sa dai si suni la secretariat si intrebi. baftahappy

1 răspuns:
| schlau explică:

Sau spaniola?