| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

La ce liceu se invata cel mai mult Informatica si Limbi straine? Si cu ce medie se intra de obicei?

5 răspunsuri:
| unCalutz a răspuns:

Colegiul National Banatean:
~Matematica-informatica->limba de predare romana->ultima medie 9.08
~Matematica-informatica->limba de predare germana->ultima medie 5.99

| Freaky a răspuns:

Din ce oras esti? Pui asa o intrebare pur si simplu;. E ca si cum te'as intreba pe cat sunt nascuta! rolling eyes

| andreii1 a răspuns:

Cel mai bun din tara la informatica e Liceul Industrial Teleajen.

| tibi9876 a răspuns:

Din toata tara informatica la liceul de informatica care este privat si public tot din bucuresti tudor vianu