| Pitic a întrebat:

La ce materii sa de bacul? mate romana si mai ce?

4 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Salut,depinde de profil,eu sunt la profil servicii si dau din mate,romana si geografie, iar competentele le am la romana oral, tic si engleza oral si scris.Bafta la examene pentru ca va fi jale anul acesta!

| bombonyk04 a răspuns:

Pai asta depinde de profilul pe care il ai. poti da la : Istoriehappy Biologie,Fizica, Chimie, Limbi strainehappy

sper ca ti-am fost de folos.
te-am pupat si daca trebuie sa dai bacul iti urez succes:X:Xhappy:*:*big grin

| valThina a răspuns:

Istorie, informatica, o limba strainahappy si sa alegi dintre : logik, psihologie, biologie, filozofie, geografie.si cred ca mai era una happy

| SweetySweet a răspuns:

Depinde de profil.