| andra_8435 a întrebat:

La ce materii se da examen la alimentatie si turism? Si in ce consta profilul? Dar la stiinte sociale? Cel mai explicit are funda si nota:*

5 răspunsuri:
| anytaLP13 a răspuns:

Prin examen vrei sa spui teza sau bac? pai la stiinte sociale dai teza la romana, engleza(eu sunt intensiv engleza), isorie sau geografie si logica in a9a,a10a psihologie, a11a economie si a12a filozofie parca,e foarte tare profilul, avand in vedere ca e profil umanist, faci decat 2 ore de mate, 2 de fizica una chimie si una bio, in a 11-a scapi de fizica, chimie si bio, si mate mi se pare ca faci decat o ora in a11a si a12a,in rest faci cate putin din fiecare,nu e exagerat de greu(mie nu mi se pare) iar la bac inca nu stiu ce sa da, dar am impresia ca pana atunci se vor schimba multehappy si la turism si alimentatie nu stiu ce sa-ti zicbig grin, sper ca ti-am fost de folos

| anytaLP13 a răspuns:

La romana,logica, istorie sau geografie, engleza sau franceza. oricum trebuie sa dai la o lb straina.media depinde de fiecare liceu.in clasa mea cea mai mica medie a fost 8, 50

| andra_8435 explică:

Si daca nu esti in intensiv engleza dai examen? nu ma descurc fff bine la engleza.big grin si media de admitere?

| andra_8435 explică:

Si daca nu esti in intesiv engleza tot dai teza la engleza? si media de admitere care e?

| andra_8435 explică:

Imi poti lasa id de mess?