| xxdd a întrebat:

La ce ora incepe examenul de Evaluare Nationala?

Răspuns Câştigător
| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Incepe la ora 9 dar toata lumea trebuie sa fie in sala pana la 8:30 ca dupa nu se mai intra si nu uita sa-ti iei buletinul ca fara el nu intri;-)

14 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Examenul incepe la ora 9, insa trebuie sa fii la scoala la ora 8.
Am inteles ca dupa ora 8:30 nu mai sunt primiti elevi in sala.

| Castorul a răspuns:

Din cate am auzit (nu sunt sigur!) elevii ar trebui sa fie la scoala pe la 8 jumate, deci ma gandesc ca pe la 9-9 si ceva ar trebui sa inceapa.
Repet, nu bag mana in foc!

| pwp a răspuns:

Ce note ai luat?

| AnotherGirl a răspuns:

La 9:00, dar trebuie sa fii acolo de la 8:30. Regulamentul zice ca daca ai intarziat nu mai esti primit in sala. happy Bafta la examen kiss!

| GEORGE a răspuns:

La ora 8 dimineata tu trebuie sa intrii in scoala. la 9 incepe

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Noua ne-a zis la scoala ca la 8 sa fim acolo.

| JustMe17 a răspuns:

La ora 9 dimineata, dar noua profesorii ne-au spus sa venim mai devreme, adica in jur de 8.15 sa fim in scoala.mai intreaba`ti colegii:*

| Emanuella_8357 a răspuns:

Pana la 8:30 se intra in sali, la 9, 9:30 cel tarziu se incepe examenul.

| LoveIsMyDrug a răspuns:

La 9thinking doar ca trebuie sa ajungi in sala cel tarziu la 8 jumatate

| Zamb3tFals a răspuns:

Buna! Pai la noi la scoala se intra in clase la ora 8 jumate cam asa sau la 8. cine nu intra pana in 9 numai intra deloc happy[decat daca se duce la director si cu multa hartogaraie si chestii ] happy

| kzn00b a răspuns:

Daa si la ora 9 incepe la 8 jumatate trebuie sa fii in sala; o si eu am acusi examen emotii nu prea.

| CrystinaX a răspuns:

Pe noi ne-au chemat la ora 8
pe la 8:30 ridica plicurile
si la 9, 9 si ceva incepe:d

| alyzapa a răspuns:

La ora 9. dar ar cam trebui sa fi in clasa in jurul orei 8-8.30...:*

| ionut96g a răspuns:

La 8 jumatate trebuie sa fi intrat in clasa...la noua urmand sa inceapa examenuul