| Losnams a întrebat:

La ce profil credeti ca e mai ok? La mate info sau chimie bio? Cum e la profilele astea? Cei care ati fost

1 răspuns:
| KatiiLove a răspuns:

Eu am fost la mate-info si vreau sa spun ca a fost foarte ok din punctul meu de vedere. Matematica este la un nivel mai ridicat dar daca iti place poti trece cu brio peste tot ce tine de ea. Daca nu iti place matematica, poti sa dai la chimie-bio. Dar sa stii ca daca iti place foarte mult chimia sau biologia ai posibilitatea sa le inveti foarte bine si la mate-info deoarece sunt optiuni pentru bac ca a 3-a proba. Ai de ales intre chimie, biologie, informatica si fizica. Eu de exemplu am dat la biologie si am luat cu 8, 36 proba la alegere. Dar lăsând asta deoparte... gandeste-te unde simti tu ca ti-ar fi bine si gandeste-te la materiile care iti plac. Mai apoi alege tu