| Losnams a întrebat:

La ce profil credeti ca e mai usor? La mate info sau chimie bio? Care are bacul mai usor?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

La mate-info ai matematica M1, la științe ale naturii ai M2.
La alegere dai din fizica, chimie, biologie la ambele.

| aXy99 a răspuns (pentru Catrice):

Poti da si la informatica la stiinte ale naturii.

| Catrice a răspuns (pentru aXy99):

Când am dat eu bacul acum 4 ani, nu puteai.

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde la ce esti mai bun, dar avand in vedere ca pui aceleasi intrebari in continuu, nu stiu ce sa zic laughing.

| AdrienWH a răspuns:

Salut. Cred ca la mate-info e mai usor decat la chimie-biologie, pentru ca matematica pare a fi mai logica decat chimia...btw bafta la simulare daca esti a8a (si mie la fel laughing) big grin

| Losnams explică (pentru AdrienWH):

Baftă la amândoi

| Losnams explică:

Baftă la amândoihappy