| Rob16Ralf a întrebat:

La ce sa dau teza in clasa a 8a? La istorie sau la geografie?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

La materia care crezi că te pricepi mai bine și îți place mai mult. Mie de exemplu îmi place Istoria și mereu am dat teză la istorie.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Teza o dai la materia care o vei da si la examen.

| DanielaFD a răspuns:

Sincer, depinde si de modul in care profesorul iti preda si de materia care iti place mai mult. Eu in clasa a 8-a am dat teza la geografie, pentru ca la istorie nu e prea placut sa inveti toti anii si e logic ca te vei incurca.Eu zic sa dai la geografie, e decizia ta. Bafta!

| BrokenAngels a răspuns:

La istorie!, deoarece este mult mai usor, iti zic din propria experienta ca nimeni nu ar vrea sa dea la geografie!