| gabitzuuu11 a întrebat:

La clasa a 5 a de la ce medie se dau burse? Pe primul semestru am 9. 67 ce medie imi trebuie sa iau sem asta pentru a lua bursa?

Răspuns Câştigător
| nuby a răspuns:

9. 5 in sus, sunt tot a 5-a si am vorbit cu domnu director

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

9, 96. Noua asa ne-a zis doamna profesoara de matematica.

| DISTROID a răspuns:

Din cate stiu peste 9, 5.in clasa a 5 a au fost copii care au luat bursa si sub 9, 5 dar pana in 9 din clasa de la mine sunt clasa a 8 a si stiu bine

| AnDrEy_8110 a răspuns:

De la media 8.

| VIPcristian a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 5 a si eu stiam ca trebuie sa ai medie generala 9 eu asa stiam

| Georgelas a răspuns:

Pentru bursa sociala nu ai nevoie de o medie mare este necesar doar sa nu ramai corijent la ceva si sa nu ai nota scazuta la purtare... funda?

| papusicaaa a răspuns:

Cred ca de la 8:50