| Choasmakerangel a întrebat:

La clasa a x-a,profil tehnic, pe ce data incepe vacanta de vara? ca am auzit ca se fac nu stiu cate saptamani de "practica" si chestia e ca nu sunt sigur cate, ca am un diriginte cam idiot.

Răspuns Câştigător
| RobbyPh a răspuns:

In Clasa a 10 se fac 2 saptamani.Cel mai mult se face in a 9 a adica 3

6 răspunsuri:
| RobbyPh a răspuns:

Daca esti pe profil tehnic clasa a 9 faci 3 saptamani practica. in vacanta de vara.

| Choasmakerangel explică (pentru RobbyPh):

Sunt a 10-a, dar am auzit ca se fac mai multe

| Choasmakerangel explică (pentru RobbyPh):

Mersi

| RobbyPh a răspuns (pentru Choasmakerangel):

In Clasa a 10 se fac 2 saptamani.Cel mai mult se face in a 9 a adica 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnic, tehnic, dar ce mai exact, tehnician transporturi, mecanic, agricol, alimentatie sau turism?

| Choasmakerangel explică (pentru anonim_4396):

Electro-mecanic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Tine-te de treaba, ai dubla specializare, la facultate de inginerie electro-mecanica este ideal pentru tine sa te tii de treaba, cu toate ca nu este deloc usoara!
Multa bafta, multi de la tehnic au 3 saptamani de practica.