| AlroAlex98 a întrebat:

La examenul de capacitate, trebuie sa iau peste 5 la ambele materii sau se face ca anul trecut media intre ele?

Răspuns Câştigător
| Sarcastique a răspuns:

Se face o medie dintre ele şi trebuie să fie peste 5. Baftă!

| AlroAlex98 explică (pentru Sarcastique):

A e foarte bine fiindca eu sunt mai bun pe romana sunt mai slab la matematia si de aceea vroiam sa stiu multumesc mult

| Sarcastique a răspuns (pentru AlroAlex98):

Păi trebuie să iei şi peste 5 la matematică, amândoua mediile de la română şi la matematică, dar şi media generală contează. Măcar de 5 să ştii. Baftă!