| AnastasyaPopp a întrebat:

La facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor profilul informatica economica, in ce consta examenul de admitere? Dar la Litere? Sau admiterea, per total? Multumesc!

3 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Fiecare facultate are cate un site unde afiseaza detalii despre admitere, examen. Depinde de orasul in care dai admiterea, la unele facultati intri pe baza de dosar sau examen grila, scris.

| uchihasasuke09 a răspuns:

Cum a zis si dggsgs uitate pe site-ul facultati.

| itisnotimportant a răspuns:

Daca vrei la Iasi la informatica economica, conteaza doar media de la bac.