| godzila007 a întrebat:

La Facultatea de Educatie Fizica si Sport examenele sunt grele, materia e grea?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Materia nu e grea de loc, dar la examen o sa ai putin de munca... daca prinzi repede ce trebuie sa inveti nu o sa ti se para greu happy

| neutrino a răspuns:

La cea de la stat e putin mai greu, nu este suficient numai sa alergi, mai trebui sa si citesti. Putin, nu prea mult, dar trebuie!
La cea privata, ultima conditie nu este obligatorie, in schim, iti trebuie multi bani pentru taxe.