| Anonim2003000 a întrebat:

La mate-info info înveți mai multe decât la mate-info normal? Știu că numărul de ore de info este mai mare la intesiv dar se schimba și materia? Li se arata mai multe la info intensiv de cat la mate-info normal?
Ex: Eu sunt la mate-info iar "n" este la mate-info info intensiv, ținând cont și eu și "n" ne-am străduit toți cei 4 ani la informatica... după ce termin "n" o să fie mai bun că mine?
Fundă

1 răspuns:
| Adiav a răspuns:

Salut, eu am terminat liceul la mate-info intensiv info. Si diferenta este ca la intensiv info se face putin mai multa informatica, si au mai multe ore in programa. Depinde de licee, e posibil sa se faca si alte programe de lucru la intensiv fata de cel simplu.