| AvalohAlyn a întrebat:

La postliceala de secretari se pot inscrie si baietii sau doar fetele? Cine stie sigur? Pot si baietii la aceasta postliceala?

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Nu cred că este vreo școală la noi la care să nu te poți înscrie pentru că ești fată sau băiat. Totuși, să știi că în general în anunțurile de angajare gen "caut secretară" se specifică de multe ori faptul că vor neapărat o femeie.
Asta nu ar trebui să te descurajeze dacă asta îți dorești să faci, doar să te aștepți ca oferta de muncă să fie ceva mai redusă.
Spor!

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Baietii se inscriu si la make-up... Nu-i nicio diferenta!