| Fieraru23 a întrebat:

La simulare nationala,cand ne intreaba sa asociem un text din simulare cu un alt text,n-as putea sa asociez celalalt text din simulare cu textul care ne cere sa-l asociam, mai ales in exercitiul anterior, ne cere sa zicem elementul comun de continut intre cele insemnand ca exista o asemanare si o deosebire intre cele doua?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~ Fieraru23: sa asociem un text din simulare cu un alt text, n-as putea sa asociez celalalt text din simulare cu textul care ne cere sa-l asociam~

e foaaaaarte limpede, ai putea!