| anonim_4396 a întrebat:

La simularile de clasa a 11-a se merge obligatoriu?
Eu unul as vrea sa stau acasa.

8 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Simularile la nivel national sun facute pentru a observa nivelul educativ al elevilor. Nu ai nici o obligatie sa te prezinti!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Eu zic sa te duci, ca sa vezi la ce nivel esti, si sa inveti bine, pentru adevaratul bac!

| anonim_4396 explică (pentru EmanuelEmy7):

Stiu deja la ce nivel sunt, daca as merge as lua 1.
Iar pana la bac mai e o groaza de timp, am destula vreme sa invat! happy

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Boss faci cum vrei!

| rameshwaram a răspuns:

Ce te costa daca mergi!? pana la urma ai timp si la anul sa chiulesti

| anonim_4396 explică (pentru rameshwaram):

Am lucruri mai bune de facut cu timpul meu. tongue

| AnaAnna20 a răspuns:

Nu e obligatorie prezenta dar te ajuta happy

| anonim_4396 explică (pentru AnaAnna20):

Nu ma ajuta cu nimic, e doar risipa de timp.
Notele ce le iei acolo nu se trec nicaieri. Si oricum, daca as merge as lua 1.