| andreea62 a întrebat:

La varsta mea(10 ani) sunt un mic poaet.Am compus zeci de poezii pana acum.Aceasta e pasiunea mea. Aveti idee cum imi pot face public acest talent? Va multumesc foarte mult pentru amabilitatea si pentru ajutorul acordat.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa le publici pe www.poezie.ro

| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu un profesor de romana. Ai nevoie inainte de toate de parerea cuiva care se pricepe cat de cat. Daca sunt bune le poti publica ulterior. Inainte sa te gandesti la publicare, ai nevoie de o parere a cuiva avizat. Pentru publicare, te-ar putea ajuta tot acelasi profesor. Trebuie sa apelezi la o editura din orasul tau.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Te poate indruma invatatoarea (profesoara de lb.romana).

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Iti spun ca sa stii de acum in colo, nu ca sa urmaresc greseliile, se scrie '' poet '' nu '' poaet '' nu conteaza asta happy.

vorbeste cu un profesor de romana
vorbeste cu parintii
posteaza-le pe site, chiar pe TPU sau altele
ai nevoie de indrumare, sprijinul cuiva happy
succes

| Fallen Angel a răspuns:

Inregistreaza-te pe clopotel. Acolo iti poti posta poeziile si le pot vedea altii. De altfel le poti posta si aici desi nu stiu cat de mult vor fi apreciate :D Este un site pentru intrebari deci nu te sfatuiesc sa le pui aici. Deci pe www.clopotel.ro. E singurul site pe care il stiu pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reda oamenilor frumusetea visurilor tale sincer doar folosind unele metafore.Va fi suficient.Succes.

| flory_5471 a răspuns:

Buna Andreea. Poti intra pe www.poezie.ro, iti faci un cont si iti postezi poeziile acolo...pentru inceput. Bafta!

| bya_3136 a răspuns:

Vorbeste mai intai cu parinti si aratale cat de talentata esti si cat iti place. daca sunt intelegatori te vor ajuta.