| aBunnyMind a întrebat:

La voi au mers parintii in prima zi de scoala la liceu (clasa a IX a)?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.M-am dus doar eu.Ei ce sa caute? Ei vin doar la sedinte.

| AikkoxD a răspuns:

Din clasa a 7-a n-au mai venit părinţii la şcoală.

| RiRi5846 a răspuns:

Nu happy

| VannEe a răspuns:

Faci ce vrei.Eu prefer singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Si nici nu vroiam eu big grinlaughing

| ℓαυяα a răspuns:

Da laughing

| bloodyhell a răspuns:

Ar fi penibil sa vina parintii cu tine de manuta la scoala ca doar ai 16 ani.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Da ♥

| FitMonkey a răspuns:

Da.

| iamSeBy a răspuns:

La mine nu... De fapt daca stau sa ma gandesc de prin a 5-a nu au mai mers la inceputul scolii, si nici la sfarsit.

| Nymeria a răspuns:

De ce?

| HighParadox a răspuns:

Si eu trec tot intr-a 9-a, dar i-am zis mamei sa nu vina; Nu cred ca are vreun rost..acum depinde de tine.

| 96SeB96 a răspuns:

Lol nu creca or mai venit parintii cu mine in prima zi de scoala de prin clasa a 3-4 a... trec a 10-a happy

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Aceiasi dilema o are si fiul meu a trecut a IX a, cred ca nu se intampla nimic daca esti insotit de un parinte

| dellyt a răspuns:

Eu trec in clasa a IX-a si nu vn parintii la mine deoarece am 2 surori mai mari la care au fost parintii mei si nu era nevoie de prezenta lor.

| NoHope10 a răspuns:

happy La mine da.Sunt la liceul militar ...asa ca whistling ...au venit sa ma vada boboaca.tu nu vrei raised eyebrows?

| Deushka a răspuns:

Nu, la mine nu au mers