| king5151 a întrebat:

Legat de săptamana verde, pe site-ul liceului sunt diferite activitati pe 5 zile. Problema e urmatoarea, intr-o zi sunt cursuri de la 8 dimineata pana la 12, apoi in aceeasi zi de la 16 pana la 17, 18 19 etc. Și nu sunt destule cursuri pentru 30 de ore. Dacă nu reusesc sa particip la toate pentru ca nu sunt locuri destule iau absentă?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

De ce nu o intrebi pe diriginta? Eu as crede ca nu iei absenta, dar depinde de cat de stricta este ea si cat tine mortis sa participati la activitati.Sau intreab-o pe sefa clasei, ea sigur iti poate da un sfat.Probabil nu esti singurul in aceasta situatie.

| king5151 explică (pentru dullcat):

Nu e la scoală

| dullcat a răspuns (pentru king5151):

Intreaba-ti colegii, pe grupul clasei.

| king5151 explică:

Adică nu mi se pare corect, ce vină am eu ca nu mai sunt locuri la cursul respectiv.